Porażka Neptuna po meczu pełnym walki [wideo, zdjęcia]

1 miesiąc temu

Cztery punkty po czterech spotkaniach sezonu 2024/2025 w IV Lidze ma na swoim koncie MKS Neptun Końskie. W niedzielę żółto-niebiescy po meczu obfitującym w twardą walkę przegrali z ŁKS-em Łagów 1:2.

Do przerwy to Neptun kontrolował spotkanie i po golu Bartosza Szydłowskiego prowadził 1:0. Niestety druga odsłona to kompletna zmiana obrazu gry. Najpierw dla Łagowa trafił Daniel Biesiada, a po tym golu nasi zawodnicy kompletnie nie potrafili zagrozić bramce rywali. Jednocześnie przyjezdni stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji.

Napór się opłacił, bo w 90 minucie sędzia podyktował rzut karny dla ŁKS-u, a na bramkę zamienił go doświadczony Mariusz Maciejski.

Na ten moment konecczanie zajmują 13. miejsce w tabeli IV Ligi. W środę na wyjeździe zagrają z AKS-em Busko-Zdrój, a w przyszłą niedzielę o 16:00 podejmą na stadionie przy ulicy Sportowej Hetmana Włoszczowa.

MKS Neptun Końskie – ŁKS Łagów 1:2 (1:0)
Gole: Łagów – Daniel Biesiada, Mariusz Maciejski; Neptun – Bartosz Szydłowski.
Neptun: Nowak, Skalski, Hajduk, Gruszczyński, Smolarczyk, Szydłowski, Pańtak, Markowicz, Doniecki, Kowalczyk, Banasik. Ławka: Herda, Rudzik, Wojna, Kołodziejczyk, Wolski, Kacprzyk, Siudak, Wilk, Kijewski.