Porażka w drugim sparingu. Ulegamy 2:0 drugoligowcom z Kalisza!

sokolkleczew.pl 2 miesięcy temu

Dzisiaj Sokół uległ 0:2 drugoligowemu KKS Kalisz w drugim meczu kontrolnym przed rundą jesienną Betclic 3. ligi.
W pierwszej połowie przeważała drużyna z Kalisza. Dwie groźne sytuacje zakończyły się dla nich golami. Obydwie były przeprowadzone lewym skrzydłem. Pierwsza zakończyła się rzutem karnym, którego w 20 min na bramkę zamienił Adrian Cierpka. Dziewiętnaście minut później drugiego gola z bocznego sektora boiska zdobył dla kaliszan jeden z testowanych zawodników. W tej części meczu biało-zieloni odpowiedzieli jedną groźną sytuacją, jednak strzał Mateusza Sopoćki był niecelny.
W drugiej połowie Sokół przystąpił do gry w zmienionym składzie. Nowych zawodników wprowadził na boisko także trener KKS-u.
Drugie 45 min było wyrównane. Obydwie drużyny miały szanse na zmianę wyniku. Żadnej z drużyn nie udało się tego dokonać.

KKS Kalisz – Sokół Kleczew 2:0 (2:0)

20′ – Adrian Cierpka (k), 30′ – zawodnik testowany

Sokół (I połowa): zawodnik testowany – Michał Zimmer, Mateusz Bartosiak. Hubert Kaptur – Jan Andrzejewski, Mateusz Sopoćko, Michał Grobelny – Fabian Grzelka, Dawid Retlewski, zawodnik testowany, Adam Iwiński
Sokół (II połowa): zawodnik testowany – Wojciech Słowiński, Wojciech Wojtaszak, Aleksander Kultys – Filip Młodożeniec, Kacper Andrzejewski, zawodnik testowany, Gracjan Konieczny, Igor Jagodziński – Kacper Szymański, zawodnik testowany