Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki. Nowe doniesienia

2 godzin temu
Zdjęcie: Małgorzata Pępek


Posłanka KO Małgorzata Pępek weszła na specjalistyczne badania w szpitalu w Żywcu bez kolejki. Czekała na nie trzy tygodnie, podczas gdy standardowy czas oczekiwania dla zwykłych pacjentów to 23 miesiące — ustalił portal Zero.pl.
Idź do oryginalnego materiału