Wspólny taniec, muzyka na żywo i letnia atmosfera – tak Białystok rozpocznie wakacje. W niedzielę, 28 czerwca, na ulicy Jana Kilińskiego odbędzie się pierwsza w tym roku miejska potańcówka.
Taneczna zabawa rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godz. 21.00. O oprawę muzyczną zadba zespół RAYA. Nie zabraknie dobrej muzyki, wakacyjnej atmosfery i dużej dawki ruchu w rytmie lata.
– Wakacje to czas odpoczynku, spotkań i wspólnego spędzania czasu. Chcemy, aby mieszkańcy mogli rozpocząć lato w radosnej atmosferze, bawiąc się razem w samym sercu Białegostoku. Zapraszam wszystkich do wspólnego tańca na ulicy Kilińskiego – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski.
Dodatkową atrakcją jest letnia dekoracja ulicy Jana Kilińskiego. Przestrzeń zdobi instalacja składająca się z 11 żurawi umieszczonych na specjalnie przygotowanych konstrukcjach. Wieczorami są one efektownie podświetlane, tworząc wyjątkowy klimat. Dekoracja będzie cieszyć mieszkańców i turystów do końca wakacji.
Wstęp na potańcówkę jest bezpłatny.
Źródło: UM Białystok

1 godzina temu









