
Coraz częstsze gwałtowne zjawiska pogodowe i sytuacje kryzysowe pokazują, jak istotny jest szybki dostęp do rzetelnych informacji. Mieszkańcy Gminy Ostrów Wielkopolski mogą bezpłatnie otrzymywać SMS-y z ostrzeżeniami, komunikatami o awariach oraz najważniejszymi wiadomościami dotyczącymi życia gminy.













