Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej za nami

3 dni temu

W czwartek, 3 października, w Jednorożcu odbyły się finałowe rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Licealiada 2024/2025. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół średnich z powiatu przasnyskiego.

Zgromadzona publiczność miała okazję obserwować pełne emocji i zwrotów akcji mecze, które do ostatniego gwizdka trzymały w napięciu. Formuła turnieju była rozgrywana systemem grupowym „każdy z każdym”.

W rywalizacji dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu. Drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z Liceum Ogólnokształcącego KEN w Przasnyszu. Trzecie miejsce przypadło drużynie z ZSP w Chorzelach, a czwarte zajęły reprezentantki ZSP w Przasnyszu.

W rozgrywkach chłopców największy sukces odniosła drużyna LO KEN Przasnysz. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze z ZPO Jednorożec, trzecie miejsce zajęli piłkarze z ZSP Chorzele, a czwarta pozycja przypadła zawodnikom ZSP Przasnysz.

Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji, a zawodnicy pokazali wysoki poziom umiejętności piłkarskich.