Już 28 czerwca na Polu Biwakowym w Kamionce odbędzie się wydarzenie „Powitanie Lata 2026”, organizowane przez Wójta Gminy Ostrów, Przewodniczącego Rady Gminy Ostrów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów. Na mieszkańców i gości czeka popołudnie pełne muzyki, tańca i rodzinnych atrakcji.
Program rozpocznie się o godzinie 15.00 występami Zespołu Pieśni i Tańca „Wrzos”, „Roztańczonych Smyków” oraz mażoretek ANTURIA. Od godziny 17.00 najmłodsi będą mogli skorzystać z animacji przygotowanych przez Studio FAMA.
Największą atrakcją wydarzenia będzie koncert SKOLIMA, który rozpocznie się o godzinie 19.00. Artysta, nazywany „Królem Latino”, wystąpi jako gwiazda wieczoru i zaprezentuje swoje największe przeboje.
Po koncercie uczestnicy będą mogli bawić się podczas zabawy tanecznej z zespołem Snikers, która rozpocznie się o godzinie 20.00.
Przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie strefa gastronomiczna, food trucki, lody, dmuchańce oraz liczne atrakcje dla dzieci. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnego rozpoczęcia wakacji i powitania lata w Kamionce.


1 dzień temu





![Roztoczańskie Chóralia 2026 w Łaszczówce. Ich śpiew zachwycił publiczność [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-roztoczanskie-choralia-2026-w-laszczowce-ich-spiew-zachwycil-publicznosc-1782209373.jpg)









