Powitanie Lata 2026 w Kamionce. Gwiazdą wieczoru będzie SKOLIM

1 dzień temu

Już 28 czerwca na Polu Biwakowym w Kamionce odbędzie się wydarzenie „Powitanie Lata 2026”, organizowane przez Wójta Gminy Ostrów, Przewodniczącego Rady Gminy Ostrów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów. Na mieszkańców i gości czeka popołudnie pełne muzyki, tańca i rodzinnych atrakcji.

Program rozpocznie się o godzinie 15.00 występami Zespołu Pieśni i Tańca „Wrzos”, „Roztańczonych Smyków” oraz mażoretek ANTURIA. Od godziny 17.00 najmłodsi będą mogli skorzystać z animacji przygotowanych przez Studio FAMA.

Największą atrakcją wydarzenia będzie koncert SKOLIMA, który rozpocznie się o godzinie 19.00. Artysta, nazywany „Królem Latino”, wystąpi jako gwiazda wieczoru i zaprezentuje swoje największe przeboje.

Po koncercie uczestnicy będą mogli bawić się podczas zabawy tanecznej z zespołem Snikers, która rozpocznie się o godzinie 20.00.

Przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie strefa gastronomiczna, food trucki, lody, dmuchańce oraz liczne atrakcje dla dzieci. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnego rozpoczęcia wakacji i powitania lata w Kamionce.

Idź do oryginalnego materiału