Poznań/Knurów: Niebywały sukces Krzysztofa Sieprawskiego!

iknurow.pl 6 miesięcy temu

25 lutego na XIV Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu Krzysztof Sieprawski (15 lat) stanął do rywalizacji z zawodnikami kategorii ADULT (Senior) -85,5kg. Do walki w tej kategorii stawiło się aż 40 zawodników. W rywalizacji tej Krzysiu stoczył 4 walki, odpadając dopiero w półfinale.

Jako 15-stolatek w kategorii seniorskiej bez kimon wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski

Patrząc z tej perspektywy to Niebywały Sukces. Aż „strach” pomyśleć co będzie dalej Krzysiu Jiu Jitsu szczególnie w tej brazylijskiej odmianie trenuje od 8 lat. Pierwsze kroki stawiał w knurowskim fight clubie. gwałtownie zaczął również szlifować formę w zaprzyjaźnionym klubie BJJ Factory. w tej chwili doszkala się także w wielu innych renomowanych klubach na terenie całego śląska. Jest też reprezentantem Kadry Polski w Grapplingu.

Mało powiedzieć, iż dzień wcześniej na tych samych Mistrzostwach Krzysiu wywalczył tytuł Mistrza Polski we własnej kategorii wiekowej tj. Junior -85,5kg wygrywając 4 pojedynki

Warto zwrócić uwagę na tego zawodnika. To bardzo wszechstronny sportowiec. Ma on bowiem na swym koncie również sukcesy w Boksie Olimpijskim. W przyszły weekend będzie walczył o medal na Mistrzostwach Śląska reprezentując Gardę Gierałtowice. W zeszłym roku przecież na imprezie tej samej rangi zajął II miejsce

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za dalszy rozwój i wojaże naszego młodego knurowskiego wojownika. Czekamy na dalsze sukcesy

Info: Fight Club Knurów