Zakład Gospodarki Komunalnej w Niemcach zwraca się z prośbą o racjonalne korzystanie z wody, w związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami i długotrwałym brakiem opadów atmosferycznych.
PROŚBA O RACJONALNE KORZYSTANIE Z WODY
niemce.pl 2 godzin temu
Zakład Gospodarki Komunalnej w Niemcach zwraca się z prośbą o racjonalne korzystanie z wody, w związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami i długotrwałym brakiem opadów atmosferycznych.
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- PROŚBA O RACJONALNE KORZYSTANIE Z WODY
Powiązane
Burze i ryzyko podtopień w całym regionie
1 godzina temu
Polecane
Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek najlepsi w Warszawie
1 godzina temu
Tokyo Marathon zwiększa limit uczestników do 40 tysięcy
1 godzina temu
Elżbieta Glinka mistrzynią Polski na 5 kilometrów
18 godzin temu
Triathlonowa elita w Gdańsku. Spektakularny triumf Polki!
19 godzin temu





![Woda wdzierała się do piwnic i garaży. Ulewa sparaliżowała część regionu [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/ulewa_skutki.png)









