Prymas Polski powołał dekanalnych duszpasterzy młodzieży w archidiecezji gnieźnieńskiej. W dekanacie słupeckim funkcję tę obejmie ks. Adam Wawrzyniak, nowy wikariusz parafii pw. św. Wawrzyńca, a w dekanacie zagórowskim – ks. Przemysław Kubacz (na zdjęciu). Ks. Maciej Sławinowski, który niedługo pożegna się ze słupeckim Wawrzyńcem będzie dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie rogowskim, a pochodzący ze strzałkowskiej parafii ks. Tomasz Mrug będzie piastował tę funkcję w dekenacie kłeckim. Dekrety wejdą w życie 1 lipca.
- Strona główna
- Regionalne
- Prymas wydał dekrety. Chodzi o naszych księży
Powiązane
-20% na akcesoria podróżne przy zakupie 2 sztuk.
32 minut temu
Ekstraoferta dla Twojego pupila!
34 minut temu
Podróże pociągiem w bibliotece dziecięcej!
34 minut temu
Psi anioł stróż i polskie zioła
42 minut temu
Polecane
Brytyjski premier ogłosił swoją dymisję
51 minut temu

1 godzina temu








