Prymas wydał dekrety. Chodzi o naszych księży

1 godzina temu

Prymas Polski powołał dekanalnych duszpasterzy młodzieży w archidiecezji gnieźnieńskiej. W dekanacie słupeckim funkcję tę obejmie ks. Adam Wawrzyniak, nowy wikariusz parafii pw. św. Wawrzyńca, a w dekanacie zagórowskim – ks. Przemysław Kubacz (na zdjęciu). Ks. Maciej Sławinowski, który niedługo pożegna się ze słupeckim Wawrzyńcem będzie dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie rogowskim, a pochodzący ze strzałkowskiej parafii ks. Tomasz Mrug będzie piastował tę funkcję w dekenacie kłeckim. Dekrety wejdą w życie 1 lipca.

Idź do oryginalnego materiału