Przed nami dni z bardzo wysokimi temperaturami

kedzierzynkozle.pl 1 godzina temu
Miasto przygotowuje się na nadchodzącą falę upałów, ale najważniejsze pozostaje to, abyśmy zadbali o siebie nawzajem.


W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z udziałem prezydent Sabiny Nowosielskiej, jej zastępców oraz przedstawicieli Policji,...
Idź do oryginalnego materiału