Przegrana last minute. Ina Goleniów bez punktów w Szczecinku

2 godzin temu

Nie udał się wczorajszy wyjazd piłkarzy Iny Goleniów do Szczecinka. Tamtejszy Miejski Klub Piłkarski po siedmiu porażkach z rzędu i zwolnieniu trenera przełamał się i wreszcie zdobył komplet punktów.

Gospodarze prawdopodobnie przystępowali do spotkania w kiepskich nastrojach, bo w poprzedniej kolejce przegrali 0:8 z Iskierką Szczecin, a klub pożegnał się trenerem Adamem Ziółkowskim, pod wodzą którego zanotował siedem porażek z rzędu. I osunął się na miejsce spadkowe w IV lidze. w 19. minucie ich humory musiały być jeszcze gorsze, bo po zamieszaniu w polu karnym biało – zielonych na prowadzenie wyprowadził grający prezes Piotr Winogrodzki, ale w drugiej połowie skuteczniejsi okazali się piłkarze ze Szczecinka. Wyrównał Daniel Szymański, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zwycięstwo zapewnił im strzał Macieja Sobczyka.

– Przegrywamy zasłużenie. Dzisiaj graliśmy źle, kilka nam wychodziło. Mecz do zapomnienia, wyparcia z pamięci. I to jak najszybciej – skomentowano wynik na FB Iny Goleniów.

Ina zajmuje w tej chwili 8. miejsce w tabeli zachodniopomorskiej 4. ligi.