Przegrywamy z Polonią Chodzież w 5. meczu kontrolnym

sokolkleczew.pl 2 miesięcy temu

Sokół uległ dzisiaj Polonii Chodzież 3:4 w piątym meczu kontrolnym.

Polonia postawiła buiało-zielonym od początku meczu trudne warunki. gwałtownie wyszła na prowadzenie, gdyż już w 2 minucie po strzale głową Ibrahima Appiaha.
Kolejne minuty należały do Sokoła. Swoją przewagę udokumentował dwoma golami zdobytymi w odstępie zaledwie dwóch minut. Najpierw silne uderzenie zawodnika testowanego nie był w stanie obronić bramkarz gości, a następnie w zamieszaniu pod bramką drużyny z Chodzieży padł gol samobójczy.
Taki wynik utrzymywał się do 25 minuty. Po faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny przeciwko Sokołowi. Na bramkę zamienił go Kamil Barkowski.
Sokół kolejnego gola stracił siedem minut później. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Ibrahim Appiah, który ponownie strzałem głową pokonał Sebastiana Szabłowskiego.
W drugiej połowie meczu padły dwa gole. Najpierw bramkę zdobyła kleczewska drużyna. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzałem głową zdobył w 64 minucie Aleksander Kultys.
Kleczewianie za wszelką cenę chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramkę rywali atakowali Adam Iwiński, Mateusz Sopoćko czy Fabian Grzelka. Niestety, kontra w 80 minucie przyniosła zwycięskiego gola rywalom z Chodzieży. Bramkę na 4:3 zdobył Kamil Barkowski.

Sokół Kleczew – Polonia Chodzież 3:4 (2:3)

15′ zawodnik testowy, 17′ gol samobójczy, 64′ Aleksander Kultys – 2′ Ibrahim Appiah, 25′ Kamil Barkowski (k), 32′ Ibrahim Appiah, 80′ Kamil Barkowski

Sokół (I połowa): Sebastian Szabłowski – Michał Zimmer, Aleksander Kultys, Mateusz Bartosiak, Filip Młodożeniec, zawodnik testowany, Mateusz Sopoćko, Fabian Grzelka, Adam Iwiński, Jan Paczyński, Dawid Retlewski.
W drugiej połowie nastąpił szereg zmian. Na boisko weszli: Gracjan Konieczny, Jan Andrzejewski, Adrian Kwiatkowski, Kacper Andrzejewski, Hubert Kaptur, Wojciech Słowiński i Wojciech Wojtaszak.