Drużyna AC Group pokonała Industrię Kielce 3:0 w finale 3. Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Iskra Business Cup dla Leszka Salvy.
W meczu o III miejsce imprezy rozegranej na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Kielcach KSV Vending wygrał z Przyjaciółmi Leszka 2:0.
– Cieszymy się, iż udało się wygrać, ale sama piłka dzisiaj była celem drugorzędnym, bo najważniejsza była pomoc na leczenie i rehabilitację Leszka Salvy. Towarzystwo piłkarskie, bardzo fajne, mecze na wysokim poziomie i przy tym świetna zabawa – powiedział zawodnik zwycięskiego zespołu Dominik Szymkiewicz.
– Super spędzony czas na sportowo i do tego pomoc innym, co może być lepszego. Oczywiście wynik nie był najważniejszy, ale my sportowcy zawsze chcemy wygrać, dlatego nikt nie odpuszczał i przy tym była adrenalina, ale również uśmiech. Znam Leszka i nie wyobrażam sobie, żeby mnie na tym turnieju zabrakło – stwierdził Michał Jurecki.
27.06.2026. Kielce. 3. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Iskra Business Cup dla Leszka Salvy / Fot. Maciej Makuła – Radio Kielce– Dziękuję wszystkim za to, iż zjawili się na turnieju i przy tak wysokiej temperaturze walczyli o każdy centymetr boiska. Wszyscy byli mocno zaangażowani zarówno na boisku jak i przy licytacjach – podsumował Michał Salva, brat Leszka.
W trzeciej edycji Iskra Business Cup. Turnieju dla Leszka Salvy wzięło udział sześć zespołów.



1 godzina temu













![Jak Polacy odmienili losy meczu? Efektowne zwycięstwo nad Niemcami [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ635DM3JFKJ1-C461.jpg)

