Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny na Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Przywitanie Wakacji”, który odbędzie się 4 lipca 2026 r. o godz. 16:00 na Orliku w Łęgu Tarnowskim.
Na uczestników czekać będą sportowe konkurencje, w tym:
skok w dal
bieg z przeszkodami
aktywna zabawa i zdrowa rywalizacja
Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoisko edukacyjne prowadzone przez dietetyka, gdzie nie zabraknie ciekawych informacji dotyczących zdrowego stylu życia.
Orlik w Łęgu Tarnowskim
4 lipca 2026 r.
Godz. 16:00
Do udziału w zawodach wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.














![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



