Puchar Żywca rozegrany!

bejsment.com 7 miesięcy temu

Polonia Hamilton oraz Browar Żywiec – główny sponsor, pragnie podziękować wszystkim, którzy przybyli na tegoroczny Puchar Żywca w sobotę 17 lutego 2024 r.

Gratulacje dla Jagiellonii London w kategorii Open, świetna gra całego zespołu. Mistrzami w kategorii powyżej 35-go roku życia została Olimpia Toronto.
W tym roku w Pucharze Żywca wzięło udział 13 drużyn: 5 w kategorii Open i 8 w kategorii powyżej 35 lat.
Aaron Huizenga (London St. Thomas) był najlepszym bramkarzem, który przez cały turniej nie stracił żadnej bramki, z wyjątkiem rzutów karnych w finałach. Najlepszym strzelcem w kategorii Open był Mo Abbas (London St. Thomas) z 4 golami.
MVP w kategorii Open zostali Josh i Zac D’Alessandro (bracia z Jagiellonii London). Najlepszym strzelcem powyżej 35-go roku został Jeff Alves (Olimpia Toronto). MVP powyżej 35 został Jose Moreira (Olimpia Toronto).