Pucharowa potyczka Stara Starachowice z Siarką Tarnobrzeg. Galeria zdjęć!

Star Starachowice po dzisiejszym meczu z Siarką Tarnobrzeg zakończył swoją przygodę z Pucharem Polski Dzisiejszy mecz pucharowy rozpoczął się bardzo dobrze dla Stara Starachowice po golu Michała Wcisło który padł w 5 minucie meczu. euforia niestety nie trwała zbyt długo, ponieważ drużyna z Tarnobrzega wyrównała wynik już w 30 minucie, a w 45 wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie Siarka Tarnobrzeg przejęła inicjatywę i zdołała jeszcze dwa razy umieścić piłkę w bramce Kamila Miazka. Ostatecznie mecz kończy się z wynikiem 4:1 dla Siarki Tarnobrzeg, i to właśnie ona będzie kontynuować swoją grę w Pucharze Polski.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z meczu autorstwa Piotra Szarańca (BAZA Foto Sport)