Punkt Neptuna. Dramatyczny przebieg meczu [zdjęcia]

W 9. kolejce Świętokrzyskiej IV Ligi MKS Neptun Końskie zdobył jeden punkt w wyjazdowym meczu z Wierną Małogoszcz. Po spotkaniu jest jednak niedosyt, bo to żółto-niebiescy przeważali przez większą część meczu.

Pierwsza połowa to absolutna dominacja konecczan i prowadzenie do przerwy 1:0 dzięki bramce Michała Smolarczyka. Pierwsze minuty drugiej odsłony to kontynuacja dobrej gry… aż do momentu czerwonej kartki dla kapitana koneckiego zespołu Łukasza Skalskiego. Po faulu podyktowano rzut wolny, a z niego padł gol na 1:1.

Od około 66 minuty obraz gry się odmienił, a coraz więcej pracy miał nasz golkiper Michał Nowak, który tego dnia kilkukrotnie zanotował dobre interwencje. Wynik jednak się nie zmienił i ostatecznie Neptun zremisował z Wierną 1:1. Po 9 kolejkach zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego mają 6 punktów na koncie.

Wierna Małogoszcz – MKS Neptun Końskie 1:1 (0:1)
Gol dla Neptuna: Michał Smolarczyk
Neptun: Nowak – Białas, Pańtak ,Skalski, Doniecki- Gruszczyński, Hajduk-Szydłowski Siudak,Banasik- Smolarczyk.

W przyszłą niedzielę (29.09) żółto-niebiescy podejmą na stadionie przy ulicy Sportowej GKS Rudki. Początek spotkania o 15:00. Zapraszamy do kibicowania.