Racibórz stawia na zeroemisyjny transport. Cztery nowe autobusy elektryczne trafią do miejskiej komunikacji

raciborz.pl 1 dzień temu
Dziś (24.06.) na terenie Przedsiębiorstwa Komunalnego przy ul. Adamczyka odbyła się prezentacja czterech nowych autobusów elektrycznych, które już niedługo wyjadą na ulice Raciborza.
Idź do oryginalnego materiału