Re-Plast Unia Oświęcim triumfuje w emocjonującym meczu z GKS Katowice!

oswiecimonline.pl 5 godzin temu

W zaległym meczu 2. kolejki TAURON Hokej Ligi Re-Plast Unia Oświęcim pokonała GKS Katowice 4:3. Sprawdź szczegóły emocjonującego spotkania i poznaj zapowiedź kolejnych meczów!

Emocjonujący mecz Re-Plast Unia Oświęcim vs GKS Katowice zakończony wynikiem 4:3. / foto: polskihokej.eu

Re-Plast Unia Oświęcim zwycięża w emocjonującym meczu z GKS Katowice!

18 września rozegrano zaległy mecz 2. kolejki TAURON Hokej Ligi na lodowisku w Oświęcimiu. Kibice mogli zobaczyć pasjonujące spotkanie, w którym Re-Plast Unia Oświęcim pokonała GKS Katowice 4:3. Już w piątek czekają nas kolejne emocje – transmisje na polskihokej.tv.

Przebieg meczu – zwroty akcji i widowiskowe bramki

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy mieli za sobą znakomity występ w Hokejowej Lidze Mistrzów, gdzie w poprzednim tygodniu pokonali austriacki KAC Klagenfurt 5:4. W środę, w starciu z GKS Katowice, Unia prowadziła już 2:0 po 17 minutach gry.

Katowiczanie nie zamierzali jednak odpuszczać i odpowiedzieli trzema golami z rzędu. Dwukrotnie do bramki trafił Bartosz Fraszko, zmieniając wynik na korzyść GKS. W trzeciej tercji, na 3:3, wyrównał Jere Vertanen, a zwycięskiego gola dla Unii strzelił Anton Holm, przerzucając krążek nad katowickim bramkarzem.

Wynik meczu:
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

Zapowiedź 3. kolejki TAURON Hokej Ligi – 20 września

Kolejne emocje hokejowe już w najbliższy piątek, 20 września. W 3. kolejce czekają nas następujące mecze:

• Unia Oświęcim zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy o godzinie 18:00.
  • JKH GKS Jastrzębie zagra z Texom STS Sanok o 18:00.
  • Cracovia podejmie Podhale Nowy Targ o 18:00.
  • KH Energa Toruń stanie do rywalizacji z EC Będzin Zagłębie Sosnowiec o 18:30.

Wszystkie mecze TAURON Hokej Ligi można oglądać na żywo na platformie polskihokej.tv, a skróty i materiały wideo są dostępne na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu.

Źródło: polskihokej.eu