Relacja z meczu GKS Tychy – Niedźwiadki Chemart Przemyśl

gkstychy.info 8 miesięcy temu

Pierwsza kwarta nie rozpoczęła się dla nas tak dobrze, jakbyśmy tego oczekiwali. Na pewno ważnym aspektem w tej części meczu były celne rzuty za 3 punkty, dzięki którym przeciwnik po 1 odsłonie spotkania prowadził tylko 23:25.

W drugiej kwarcie nie obyło się bez naszych błędów, kilka strat dało punkty rywalom, ale my również trafialiśmy wiele rzutów. W ciężkich sytuacjach wychodziliśmy z opresji i rzucaliśmy choćby z ciężkich pozycji. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 50:42.

W 3 odsłonie spotkania mocno przyspieszyliśmy swoją grę i coraz bardziej uciekaliśmy z wynikiem. Świetne rzuty za 3 punkty, dobre wejścia pod kosz oraz szczelna defensywa sprawiły, iż w pewnym momencie prowadziliśmy 21 punktami. W ostatnią kwartę meczu wchodziliśmy z wynikiem 78:59

Ostatnia kwarta to była deklasacja przeciwnika ze strony tyszan. Było to podsumowanie całego dobrze rozegranego meczu. Mimo, iż w tej części meczu straciliśmy Maksymiliana Dudę oraz Maćka Koperskiego przez 5 zdobytych kar, to dzięki ogromnej przewadze punktowanej wygraliśmy mecz i nie pozwoliliśmy rywalom na rozkręcenie się na boisku. Mecz zakończył się wynikiem X:X