Remis Stomilu w meczu derbowym w Lidzbarku Warmińskim

W meczu 10. kolejki Betclic 3. Ligi Stomil Olsztyn zremisowali 1:1 w Lidzbarku Warmińskim z MKS Polonią Lidzbark Warmiński.

W pierwszej połowie decydowaną przewagę mieli gospodarze, jednak Polonii brakowało skutecznego wykończenia. W ostatniej minucie spotkania, po dobrym dośrodkowaniu, piłkę celnie do siatki posłał Karol Żwir i Stomil objął prowadzenie w meczu. Na początku drugiej połowy Stomil wciąż atakował, ale bardzo dobrze bronił bramkarz drużyny gospodarzy Norbert Florczak. W 81. minucie do remisu doprowadzili gospodarze. Bramkę dla Polonii Lidzbark Warmiński, po stałym fragmencie gry zdobył Kostiantyn Czernij. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

Polonia Lidzbark Warmiński – Stomil Olsztyn 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 – Karol Żwir (44), 1:1 – Kostiantyn Czernij (81)

Stomil Olsztyn kolejne spotkanie rozegra 6 października (niedziela) o godzinie 15:00 przed własną publicznością z GKS-em Bełchatów.