Remis z GKS-em

rc.fm 2 miesięcy temu

Remis 2:2 zanotowali piłkarze KKS-u Kalisz w drugim meczu sparingowym w okresie przygotowawczym. Tym razem rywalem kaliszan na ich terenie był trzecioligowym GKS Bełchatów, a w ekipie "trójkolorowych" testowanych było aż dziewięciu zawodników. Jeden z nich otworzył wynik w 54 minucie. Siedem minut później z rzutu karnego wyrównał Bartłomiej Bartosiak. W 79 minucie KKS znów wyszedł na prowadzenie po skutecznym strzale Marcelego Szymańskiego. Niestety chwilę później kaliska obrona nie upilnowała wspomnianego już Bartosiaka, a ten celnym uderzeniem z dystansu ustalił wynik spotkania. Kolejny mecz sparingowy kaliszanie rozegrają już w tę środę, kiedy to podejmą trzecioligowego Sokoła Kleczew. Początek meczu o 17:30

KKS Kalisz – GKS Bełchatów 2:2 (0:0)

Bramki: zawodnik testowany (57.), Marcel Szymański (79.) – Bartłomiej Bartosiak (64-rzut karny, 80.)

KKS (I połowa): Maciej Krakowiak - Mateusz Gawlik, Jakub Staszak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wiktor Staszak, Wojciech Maroszek, Maciej Białczyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kamil Koczy. (II połowa): Maciej Krakowiak (75. Wiktor Sobieraj) - zawodnik testowany (58. Adrian Cierpka), zawodnik testowany, Bartłomiej Putno, zawodnik testowany, Wojciech Karasiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany (58. Marcel Szymański), Jakub Głaz, Wiktor Smoliński, zawodnik testowany.

GKS (I połowa): Jakub Tomkiel - Mikołaj Grzelak, Patryk Czerech, Bartosz Nowakowski, Szymon Sarnik - Artur Golański, Serhij Napołow, Natan Wysiński, Łukasz Wroński, Piotr Gryszkiewicz - Sebastian Kwaczreliszwili. (II połowa): zawodnik testowany - zawodnik testowany, Jakub Bartosiński, Kamil Jasiński, zawodnik testowany - Dawid Woźniakowski, Artem Syrejszczykow, Bartłomiej Bartosiak, zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany.