Reprezentanci Gryfa po mistrzostwach kraju w Częstochowie [FOTO]

Miesiąc kwiecień był niezwykle intensywnym okresem startowym dla zawodników UKS-u Taekwon-do Gryf Świdnica. W dniach 27-28 kwietnia nasi zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w Mistrzostwach Polski Związku Sportowego Polskiej Unii Taekwon-do w Częstochowie. Do zawodów klub wystawił dziesięcioosobowy skład, który wywalczył 4 złote, 7 srebrnych i 3 brązowe medale.

– 2. miejsce w technikach specjalnych

Pomimo dobrej postawy i pojedynczych wygranych, tym razem za podium uplasowali się: Laura Bogusz, Wiktoria Głód, Karol Kudela i Jakub Jasinowski. Kierownikiem ekipy był trener Waldemar Zdebski, a w sekundowaniu pomagał Hubert Jasinowski. Hubert podczas uroczystego otwarcia zawodów odebrał również certyfikat na stopień mistrzowski z egzaminu, który został przeprowadzony przez Związek Sportowy Polskiej Unii Taekwon-do w listopadzie.

/MDvR, FOTO: użyczone/