Rezerwy Lechii ZG bez problemu ogrywają Stal Sulęcin

Lechia II Zielona Góra wygrała niedzielny mecz w 4 lidze na własnym stadionie ze Stalą Sulęcin 2-0. Obie bramki dla zielonogórzan padły w I połowie spotkania.

Lechia przez pełne 90 minut miała przewagę w tym meczu, co udokumentowała golami Macieja Pawelca i Michała Pilarczyka.

Stal pokazała na stadionie MOSiRu w Zielonej Górze kilka – w I połowie odonotować trzeba sytuację, w której według sulęcinian piłka minęła linię bramkową i powinien być gol – gwizdek sędziego jednak milczał. Poza tym w II połowie Stal miała sytuację sam na sam, ale jej zawodnik strzelił za słabo i bramkarz Lechii spokojnie złapał piłkę.

Więcej pomeczowych rozmów we wtorkowym magazynie Radia Zielona Góra – Nasza piłka o 17:20 na 97,1 fm.