Rhinos Wyszków mistrzem Konferencji Morskiej. Imponujący bilans sezonu zasadniczego

wdi24.pl 1 tydzień temu

Zespół Rhinos Wyszków zakończył sezon zasadniczy Polskiej Ligi Futbolu Flagowego na pierwszym miejscu w Konferencji Morskiej. W 21 rozegranych spotkaniach wyszkowianie odnieśli 20 zwycięstw, ponosząc tylko jedną porażkę. Drużyna uczestniczyła w ośmiu turniejach ligowych organizowanych w różnych częściach kraju. Aż siedem z nich zakończyła na pierwszym miejscu, potwierdzając swoją dominującą pozycję w konferencji i przynależność do krajowej czołówki futbolu flagowego. Droga do sukcesu prowadziła przez liczne wyjazdy i rywalizację z najlepszymi zespołami w Polsce. W trakcie sezonu zawodnicy Rhinos występowali m.in. w Kolbudach, Gdańsku, Warszawie i Bydgoszczy. Łącznie na mecze i turnieje przejechali blisko 2800 kilometrów. – To efekt systematycznej pracy zawodników, trenerów oraz osób zaangażowanych w rozwój klubu. Cieszy nas przede wszystkim stabilna forma przez cały sezon i fakt, iż potrafiliśmy wygrywać niezależnie od miejsca rozgrywania turnieju. Zdobycie mistrzostwa Konferencji Morskiej jest dla nas dużym osiągnięciem, ale traktujemy je jako kolejny krok w rozwoju drużyny – podkreśla Piotr Wykowski, prezes Rhinos Wyszków. Jak zaznacza klub, na szczególne w

Idź do oryginalnego materiału