Rodziny, seniorzy i pasjonaci gór ruszyli na Śnieżnicę. Za nami kolejne spotkanie w Beskidzie Wyspowym

1 godzina temu
Wędrówka na Śnieżnicę zgromadziła miłośników gór z różnych części regionu. Oprócz wspólnego zdobywania szczytu nie zabrakło konkursów, wyróżnień i integracji w wyjątkowej atmosferze Beskidu Wyspowego.
Idź do oryginalnego materiału