Rozpoczęcie wakacji nad zalewem w Ozorkowie

reporter-ntr.pl 1 godzina temu

Jak informuje urząd miasta w Ozorkowie, nad zalewem miejskim jest już wakacyjnie.

Najmłodsi mogli pograć w klasy, kapsle, podchody, gumę i poskakać na skakance. Dla wszystkich uczestników gier nad wodą przygotowano popcorn i drobne upominki.

Organizatorem jest Fundacja Inicjatywa Twórcza, a zadanie zostało sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

– Dzieci nie znają tych gier i cieszymy się, iż zainteresowanie jest tak duże – mówi Mira Paczuszka z Fundacji Inicjatywa Twórcza. – Są zaskoczone, iż można się tak dobrze bawić bez telefonów. Okazuje się, iż dzieci potrzebują nowości i fizycznego wysiłku.

Gry i zabawy to nie jedyne atrakcje dzisiejszego popołudnia i wieczoru nad zalewem. Do godz. 23.00 potrwa taneczne Summer Party.

Natomiast jutro, 27 czerwca, od godz. 10.00, Aktywne Powitanie Lata.

UM Ozorków

Idź do oryginalnego materiału