Rzeszowski horror na Błogosławionej Karolinie 21 w meczu I ligi grupy C

rzeszowhandball.pl 5 miesięcy temu

SPR Handball V LO Rzeszów zwyciężył z mocną drużyną UKS Varsovia Warszawa 26:25 (15:14). Nasza drużyna momentami zagrała bardzo dobry mecz w pierwszej połowie w ataku oraz w pierwszych 15-20 minutach drugiej połowy w obronie jak i ataku. Po 47 minutach meczu prowadziliśmy 24:18 i wydawało się iż jest już po meczu. Jednak warszawska drużyna ostatni fragment meczu zagrała bardzo skutecznie co doprowadziło do nerwowej końcówki zakończonej naszym kolejnym zwycięstwem

SPR Handball V LO Rzeszów UKS Varsovia Warszawa 26:25 (15:14)
I liga grupa C piłki manualnej kobiet
Niedziela 14 kwietnia 2024 roku
17:00

Rzeszów ul. Błogosławionej Karoliny 21 (Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie)
SPR Handball V LO Rzeszów
Kulpa, Łukasiak – Ginalska, Jamrozik 4, Tereszak, Płocica 3, Stapińska, Puchalska 3, Różycka 7, Barnowska 3, Tomaszewska 4, Kwater 2, Zielonka, Perykasza, Dymnicka
Trener: Jakub Bober
Osoba towarzysząca: Fabian Wrona

SPR Handball V LO Rzeszów po dzisiejszym zwycięstwie ma już 29 pkt i IV miejsce w I lidze grupie C sezonu 2023/2024