Sandecja Nowy Sącz pokonuje Koronę Kielce II! Umacniamy się na pozycji lidera

Dzisiaj (5 października) podjęliśmy na własnym stadionie drugą drużynę Korony Kielce (3. drużyna tabeli) w ramach 11. kolejki III ligi (IV grupa). Mecz na #K47 był bardzo emocjonujący, pierwsza bramka wpadła już w 8 minucie. Strzelili ją nasi goście, a dokładnie Jakub Konstantyn. Wyrównał w 33 minucie Jan Klimek (bramka samobójcza). Na prowadzenie zespół Sandecji wyszedł w 48 minucie po trafieniu Rafała Wolsztyńskiego (to już jego 12 trafienie w lidze). Na 3:1 podwyższamy w 80 minucie. Po jedenastu kolejkach biało-czarni mają 26 punkty z bilansem: 8 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka umacniają się na pozycji lidera tabeli. A już w sobotę (12 października) na wyjeździe podejmiemy Chełmianka Chełm (4. miejsce w tabeli).