„Ślimak zalicza progres w meczu z AP Progres Warszawa…”

KS ŚLIMAK HALINÓW – PROGRES WARSZAWA 3-0 (2-0)

SKŁAD – KRZYŻEWSKI JĘCZMIENIOWSKI, WÓDKOWSKI (CHARKIEWICZ), ZĘGOTA, GOMULSKI (SOCIPATER), GOŁĄB (RECHULICZ) ARKUSZEWSKI (SŁAWIŃSKI), BĄK(WEPA) BANASZEK(GUT), TRĄBIŃSKI (PIOTROWSKI)

ARKUSZEWSKI ( AS TRĄBINSKI)
BĄK (AS ARKUSZEWSKI

Podsumowanie okiem Naszego trenera Łukasza Stasiuka:

Tym razem przyjechał do nas bardzo wymagający i wybiegany zespół – mieszanka młodości z doświadczeniem.

Do meczu z Progresem podeszliśmy bardzo skoncentrowani i już w 12 minucie po przytomnym strzale z rzutu wolnego prowadzimy u siebie w Michałowie 1-0. Bramkę strzela Gołąb.

Po utracie bramki Progres rzuca się do odrabiania strat i próbuje gwałtownie strzelić bramkę kontaktową.

Pod koniec 1 połowy Trąbiński kolejny raz asystuje Arkuszewskiemu, a ten sam na sam z bramkarzem gości kończy atak strzałem nie do obrony, podwyższając na 2-0 dla Ślimaka.

Schodzimy na przerwę z chęcią strzelenia kolejnych bramek po przerwie.

Po raz kolejny super zmiany dają chłopaki z ławki i powiększamy wynik strzałem Bąka po asyście Arkuszewskiego na 3-0.

Wyprowadzamy groźne kontry, ale nie kończymy ich bramką, bardzo dobrze bijemy stałe fragmenty gry. Niestety Trąbiński nie strzela głową z 3 metra.

Pomimo niesamowitego upału, przygotowanie fizyczne naszego zespołu pozwoliło nam przez cały mecz na grę w wysokiej intensywności.

Mecz dedykuję naszemu byłemu zawodnikowi – GEE, który był również zawodnikiem Progresu Warszawa.

Zapraszam kolejny raz prawdziwych koneserów piłki nożnej na nasz kolejny mecz wyjazdowy do Głoskowa z CHAMPIONEM Warszawa w niedzielę 1 września o godz. 18.30.