„Słonie” przez cały czas niepokonane! Hit kolejki pełen emocji [WIDEO]

tarnow.ikc.pl 1 miesiąc temu

Tarnów wiadomości. Kto był na trybunach w Niecieczy podczas meczu Bruk-Bet Termalica – Wisła Płock nie ma czego żałować. Kibice zobaczyli świetne widowisko warte miana hitu kolejki. Komplet punktów zgarnęli jednak piłkarze „Słoni”.

Obie drużyny przed meczem miały tyle samo punktów i były w samym czubie tabeli. Starcie „Słoni” z „Nafciarzami” zapowiadało się więc kapitalnie. Dobrze wiemy jednak, iż mecze w polskiej lidze często mogą „nie dowieźć”, a fani zamiast spektaklu widzą bezbramkowe meczycho pełne kunktatorstwa. Inaczej było w 6. kolejce Betclic 1. Ligi w Niecieczy.

Trener Brosz postanowił zamieszać nieco składem i w wyjściowej „11” po raz pierwszy w tym sezonie umieścił 3 nowych graczy – Kamila Zapolnika, Gabriela Isika i Noah Mroska. Od pierwszych minut to goście z Płocka szukali bramek i zdecydowanie przewyższali „Słonie” w okazjach bramkowych. Próby się opłaciły i goście wyszli na prowadzenie w 37′ minucie spotkania. Na przerwę więc schodzili w lepszych nastrojach niż miejscowi.

Po zmianie stron do pracy wzięli się piłkarze Marcina Brosza. Błąd defensywy w 55′ minucie wykorzystał Kacper Karasek, ale wtedy nikt nie zdawał sobie sprawy, iż to dopiero początek strzelania młodego zawodnika „Słoni’ gdyż w 72′ minucie na prowadzenie wyszli goście, mimo iż wtedy grali już w osłabieniu po czerwonej kartce Dawida Niepsuja. Jednak 3 minuty później z rzutu karnego pewnie wyrównał Andrzej Trubeha, a w końcówce meczu 2 razy trafił jeszcze Kacper Karasek kompletując pierwszego w swoim życiu hat-tricka.

„Słonie” wygrały 4:2 i zostały na 1. miejscu w ligowej tabeli. Wisła zanotowała pierwszą porażkę w sezonie. Bruk-Bet Termalica kolejny mecz zagra już w sobotę. Na wyjeździe zmierzy się z GKS-em Tychy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock 4:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Jimenez 37. 1:1 Karasek 55, 1:2 Kun 71, 2:2 Trubeha 75 z karnego, 3:2 Karasek 88, 4:2 Karasek 90+1.

Żółte kartki: Fassbender, Zapolnik – Niepsuj (dwie), Misiak.

Czerwona kartka: Niepsuj (58. min – za dwie żółte).

Bruk-Bet Termalica: Chovan – Putiwcew (64 Farbiszewski), Isik, Spendlhofer (57 Dombrovskyi) – Ambrosiewicz, Wolski, Karasek – Mrosek (57 Strzałek), Zaviyskyi (46 Hilbrycht) – Fassbender (46 Trubeha), Zapolnik.

Wisła: Gostomski – Haglind-Sangré (68 Misiak), Edmundsson, Nastić – Niepsuj, Pacheco, Jiménez , Kun, Tomczyk (74 Kukułka), Kocyła (46 Pomorski) – Krawczyk (68 Sekulski).

Sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).