PIŁKA NOŻNA. Marek Śnieżawski nie poprowadzi już w tym sezonie pierwszego zespołu ostródzkiego Sokoła. Szkoleniowiec, który na tym stanowisku utrzymał się od września 2024 roku w niedzielę przestał pełnić swoje obowiązki.
W sobotnim meczu przeciw Stomilowi Marek Śnieżawski ostatni raz poprowadził Sokoła / Fot. Mariusz GardeckiPo 26. kolejce spotkań IV ligi, w której Sokół Ostróda u siebie przegrał 2:4 ze Stomilem Olsztyn włodarze ostródzkiego klubu postanowili „podziękować” Markowi Śnieżawskiego za prowadzenie pierwszego zespołu. Jednak jak poinformował klub na swoich social mediach „Śniegu” nie żegna się z klubem, ale będzie pracować w jego strukturach.
Decyzja prezesów Sokoła jest o tyle zaskakujące, iż 10 czerwca Trójkolorowych czeka walka o Wojewódzki Puchar Polski z Tęczą Biskupiec. Prezesi ostródzkiego klubu poinformowali, iż nie była to łatwa decyzja i iż nazwisko następcy Marka Śnieżawskiego poznamy prawdopodobnie już jutro.
„Śniegu” zastąpił „Burego” czyli Marek Śnieżawski nowym trenerem Sokoła












![Sensacje XXI wieku: "Babcia" i stoper z LinkedIna zatrzymali wielką Hiszpanię [OPINIA]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a305476962d09_81789371.jpg)


