„Lato z SOK-iem” rozpoczynamy wyjątkowym wydarzeniem dla najmłodszych. Zapraszamy na spektakl „Doktor Dolittle” w wykonaniu teatrzyku „Blaszany Bębenek”.
Spotykamy się 1 lipca (środa) o godz. 17:00 na skwerku tuż przy Kinie „Sokół”. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą kocyk i wygodnie rozsiąść się podczas przedstawienia na świeżym powietrzu.
Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami!

2 godzin temu








