SOK rozpoczyna wakacje spektaklem dla młodego widza „Doktor Dolittle”

2 godzin temu

„Lato z SOK-iem” rozpoczynamy wyjątkowym wydarzeniem dla najmłodszych. Zapraszamy na spektakl „Doktor Dolittle” w wykonaniu teatrzyku „Blaszany Bębenek”.

Spotykamy się 1 lipca (środa) o godz. 17:00 na skwerku tuż przy Kinie „Sokół”. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą kocyk i wygodnie rozsiąść się podczas przedstawienia na świeżym powietrzu.

Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami!

Idź do oryginalnego materiału