SOR w miejskim szpitalu tymczasowo zamknięty dla części pacjentów

1 godzina temu

Czasowe zamknięcie SORu zostało ustalone przez dyrekcję szpitala. Powodem są zaplanowane na dzisiaj prace energetyczne. Choć placówka posiada własne zasilanie awaryjne, zdecydowano się na ograniczenie ryzyka unieruchomienia działań ratunkowych podczas przepinania kabli.

SOR jest zamknięty w środę, 24 czerwca, między 8:00 a 13:00, ale tylko dla pacjentów, którzy sami się do niego zgłoszą. Przyjmowane będą osoby przywiezione przez karetki.

Idź do oryginalnego materiału