SP Jeziorko. Wielki sukces dziewcząt! Lena Bzura jak Wojciech Szczęsny! (zdjęcia)

mylomza.pl 1 tydzień temu
Uczennice Szkoły Podstawowej w Jeziorku zajęły trzecie miejsce podczas finału wojewódzkiego XXIV edycji Turnieju o Puchar Tymbarku, który odbył się na stadionie miejskim w Łomży.
Nasze w kategorii U-12 uplasowały się w najniższym miejscu na podium. Piłkarki rozegrały cztery spotkania. Po zwycięstwach 4:0 z SP Słobódka oraz 7:0 z SP 51 Białystok musiały pogodzić się z przegranymi: 0:1 z SP Suchowolskie Kozaki oraz 0:5 SP Choroszcz, czyli późniejszymi mistrzyniami.

Dziewczęta spisały się znakomicie. Co więcej, nagrodę indywidualną otrzymała Lena Bzura, która została okrzyknięta najlepszą bramkarką turnieju!

Zespół wystąpił w składzie: Lena Bzura, Olga Bzura, Lena Skrodzka, Aleksandra Szymańska, Kornelia Łada, Gabriela Ferenc, Maja Piątek, Zuzanna Najda.