Spadkowicz się zbroi

rc.fm 2 godzin temu

Adrian Cierpka w środę wieczorem został przedstawiony jako nowy piłkarz Pogoni Nowe Skalmierzyce. 31-letni pomocnik ostatnio grał w drugoligowym KKS-ie Kalisz. Teraz zasila szeregi spadkowicza do Artbud IV ligi.

Urodzony w Ostrowie Wielkopolskim Adrian Cierpka jest wychowankiem tamtejszego KUKS-u Zębców. Od najmłodszych lat uchodził za ogromny talent, a potwierdzeniem tego były powoływania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Z kadrą biało-czerwonych do lat 17 w 2012 roku zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy U17. Swoje piłkarskie umiejętności rozwijał później w Akademii Lecha Poznań. W karierze seniorskiej reprezentował barwy Miedzi Legnica, Wisły Puławy, Warty Poznań, Górnika Łęczna oraz KKS-u Kalisz Występował również w klubach z Rumunii. Teraz zasila szeregi Pogoni Nowe Skalmierzyce, która po pięciu sezonach gry w Betclic 3.Lidze spadła do Artbud IV ligi. Rewolucji w klubie jednak nie będzie. Zarząd funkcję trenera powierzył przez cały czas Piotrowi Skokowskiemu. Pozostanie w drużynie ogłosił już także kapitan, Marcin Lis, a przyjście Adriana Cierpki jak na warunki czwartoligowe jest prawdziwym hitem transferowym.

na fot.: Adrian Cierpka w barwach Pogoni Nowe Skalmierzyce.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Maciej Kmiecik

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału