Spór o przystanki w Wałbrzychu. Spytaliśmy o to Prezydenta Romana Szełemeja podczas naszej wizyty w mieście

radiowroclaw.pl 2 godzin temu
Prywatni przewoźnicy wyrzuceni poza Wałbrzych. Miasto wyznaczyło im kilka przystanków na rogatkach miasta i jeden w centrum, z innych nie będą mogli już korzystać. Prywatni przewoźnicy nazywają to monopolizacją transportu publicznego i nieuczciwymi zasadami konkurencji, miasto mówi o porządkowaniu komunikacji i obowiązujących standardach.
Idź do oryginalnego materiału