Prywatni przewoźnicy wyrzuceni poza Wałbrzych. Miasto wyznaczyło im kilka przystanków na rogatkach miasta i jeden w centrum, z innych nie będą mogli już korzystać. Prywatni przewoźnicy nazywają to monopolizacją transportu publicznego i nieuczciwymi zasadami konkurencji, miasto mówi o porządkowaniu komunikacji i obowiązujących standardach.