21 czerwca 2026 r. na stadionie MOSiR w Sierpcu odbył się mecz reprezentacyjny pomiędzy Kadrą Powiatu Sierpeckiego a Kadrą Powiatu Żuromińskiego. Na boisku zaprezentowali się młodzi zawodnicy i zawodniczka z rocznika 2017, powołani do reprezentowania swoich powiatów.
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej Delegatura Płock realizuje projekt powołania kadr powiatowych dziewcząt i chłopców w kategorii U-9, obejmujący selekcję powiatową, mecze międzypowiatowe oraz mecze rewanżowe.
Powiat Sierpecki, we współpracy z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, powołał swoją reprezentację przy wsparciu Samorządu Powiatu Sierpeckiego.
W wydarzeniu uczestniczyli Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki oraz Jerzy Stachurski – przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i opiekunom za wspaniale rozegrany mecz, sportową postawę i ogromne zaangażowanie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
















































































1 godzina temu















