23 czerwca w Jaworze eksperci, przedstawiciele firm i kluczowych instytucji wspólnie rozmawiali o wyzwaniach i szansach stojących przed sektorem małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).
Prelekcje dotyczyły różnorodnych, ale kluczowych aspektów prowadzenia firmy:
Kamil Kot (Dolnośląski Fundusz Rozwoju), Agata Zemska (Dolnośląski Fundusz Gospodarczy) oraz Magdalena Roicka (ARLEG) przybliżyli przedsiębiorcom możliwości płynące z oferty finansowej, poręczeń oraz praktycznego pozyskiwania środków unijnych;
Przedstawicielki WSSE "INVEST-PARK" mówiły o tym, jak strefa ekonomiczna może stać się strategicznym partnerem w nowych inwestycjach;
Jarosław Zięba (ENERGIM) po

3 godzin temu











![Zakończenie projektu stypendialnego „WYRAZ — RAZEM” [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/wernisaz-mca-fot.-artur-gawle0013.jpg)

