Spotkanie integracyjne grup trzeźwościowych

1 godzina temu

W sobotę w Mierzycach zorganizowano spotkanie grup trzeźwościowych z regionu wieluńskiego. Ponad 50 osób bawiło się przy wspólnym grillu i muzyce. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Abstynentów Klubu „Krąg” z Wielunia.

To jest czas na integrację. Mamy w Wieluniu trzy stowarzyszenia, kilka grup i chcemy, żeby wszystkie grupy spotkały się, powymieniały poglądy. Mamy klub na ulicy Palestranckiej w Wieluniu, każdy może do nas przyjść. Można nas zaleźć na stronie internetowej. Zawsze służymy pomocą. Na terenie Wielunia wszystko bardzo dobrze działa, wiele osób przychodzi na spotkania grup, a my służymy wsparciem każdej osobie.


– mówił Bogdan Sobczyk prezes Stowarzyszenia Abstynentów Klubu „Krąg”.

Posłuchaj więcej:


Idź do oryginalnego materiału