Srebro badmintonistki

nowezyciepabianic.pl 2 godzin temu

Iga Powązka, młoda i dobrze rokująca zawodniczka UKS Korona, w kategorii U13 wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej z Magdaleną […]

Idź do oryginalnego materiału