Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola pregrała u siebie z Pogonią 1:3

leliwa.pl 1 miesiąc temu

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie zdołali pokonać Pogoni Siedlce. Na własnej murawie przegrali z drużyną z Siedlec 1:3. To już 6 przegrana w tym sezonie na 7 rozegranych meczów w ILidze, co stawia zielono-czarnych w niełatwej sytuacji. Choć w meczu z Pogonią do przerwy prowadzili, to jednak druga połowa należała już do gości. Strzelcem pierwszego gola dającego prowadzenie Stali w 27 minucie był Jakub Banach dzięki dobrze rozegranej piłce przez kapitana zielono-czarnych Jakuba Kowalskiego.

Szansę na podwyższenie wyniku miał między innymi Kacper Chełmecki będąc sam na sam z bramkarzem, ale nie wykorzystał okazji. Druga połowa to już tyumf gości pi błędy piłkarzy stali, które wykorzystywała Pogoń. Dwa dwa razy do stalowowolskiej bramki trafił Mateusz Majewski, najpierw w 52 minucie, a potem w doliczonym czasie gry. Strzelcem 2 bramki dla Siedlec był Damian Szuprytowski w 65 minucie. Wynik bramkowy mógłby być jeszcze gorszy dla Stali Stalowa Wola, ale dobrze bronił Adam Wilk

Trener Stali Ireneusz Pietrzykowski mówił o kłopotach zdrowotnych w drużynie i żałował niewykorzystanych szans

Swój kolejny mecz w I Lidze Stal Stalowa Wola zagra 1 września. Jej rywalem na wyjeździe będzie z prowadzączym w tabeli Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.(fot. Stal Stalowa Wola)