Star Starachowice inauguruje kolejkę III ligi gr. IV. Będzie rewanż za jesienny remis?

W połowie października ubiegłego roku, na stadionie w Ożarowie kibice byli świadkami dwóch goli. W 12 minucie wynik otworzył Przemysław Śliwiński, wyrównał na kwadrans przed końcem Szymon Kamiński. Jakim wynikiem zakończy się natomiast dzisiejsze spotkanie? W piątkowy wieczór, 10 maja meczem Podlasie Biała Podlaska – Star Starachowice zainaugurowana zostanie 29. kolejka III ligi gr. IV. Na papierze faworytem wydają się goście. - Niezależnie od tego z jakim rywalem przyjdzie nam się mierzyć, wychodzimy na murawę z myślą o wywalczeniu 3 punktów. Nie inaczej będzie i tym razem – podkreśla szkoleniowiec Star Starachowice Przemysław Cecherz. W piątek o nietypowej godzinie 19.29, jego podopieczni pojawią się na murawie by rozpocząć rywalizację z Podlasie Biała Podlaska.

Rywal to ekipa, która po 28 rozegranych spotkaniach plasuje się na miejscu szóstym. Zespół Artura Renkowskigo ma na swoim koncie 42 „oczka”. Zielono-czarni po ostatnim ligowym triumfie przed własną publicznością (3 maja Star pokonał 1:0 KS Wiązownicę po samobójczym trafieniu defensora rywali Kornela Kordasa) utrzymali trzecią lokatę, czając się tuż za plecami prowadzącej dwójki: tarnobrzeskiej Siarki oraz Wieczystej Kraków. W dzisiejszej konfrontacji, faworytem będą zatem goście.

Równie ciekawie powinno być również w niedzielnym meczu Arki Pawłów. Beniaminek rozgrywek RS Active IV ligi świętokrzyskiej postara si