Strzałkowo: Pożegnali się z przedszkolem

2 godzin temu
W środę, 24 czerwca w Przedszkolu Gminnym „Kubuś Puchatek” odbyło się uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej. To wyjątkowy moment dla dzieci, rodziców i całej kadry, pełen wzruszeń, uśmiechów i wspólnych wspomnień.
Zakończenie roku przedszkolnego w Przedszkolu „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym radości, wzruszeń i pięknych wspomnień. Placówka, od wielu lat będąca ważnym miejscem edukacji i wychowania najmłodszych mieszkańców gminy, po raz kolejny pożegnała swoich najstarszych wychowanków, którzy po wakacjach rozpoczną nowy etap edukacji w szkole podstawowej.
Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji oraz powodzenia w nowym etapie edukacji – w szkole!
źródło: strzalkowo.pl
Idź do oryginalnego materiału