Sygnalista, który nagłośnił aferę w Szpitalu Południowym. Kim jest dr Emil Jędrzejczyk
Zdjęcie: Dr Emil Jędrzejczyk. W tle budynki Szpitala Południowego
Wstrząsnął opinią publiczną, mówiąc, iż w efekcie nieprawidłowości i błędów lekarskich w Warszawskim Szpitalu Południowym ginęli pacjenci. Dr Emil Jędrzejewski, były ordynator chirurgii, stał się właśnie najważniejszym świadkiem w aferze. Został przesłuchany w prokuraturze, ale odmówił składania zeznań bez adwokata, którego nie zdążył ustanowić, i odpowiedział milczeniem na kilkadziesiąt pytań śledczych. Kim jest główny sygnalista w sprawie Szpitala Południowego? Wyjaśniamy.

2 godzin temu













