Tak wyglądają nowe autobusy dla Ostrołęki. Są już w Europie [ZDJĘCIA]

2 godzin temu
Flota Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce lada moment powiększy się o sześć nowoczesnych pojazdów. Prezydent Paweł Niewiadomski podzielił się w mediach społecznościowych świetną wiadomością: fabrycznie nowe autobusy elektryczne przeszły już najważniejszy etap dalekiej podróży i...
Idź do oryginalnego materiału