Teheran grozi zerwaniem rozmów z USA. Zaatakował w Bahrajnie i Kuwejcie

1 godzina temu
Zdjęcie: Minister spraw zagranicznych Iranu Abbas Aragczi


Iran zagroził "całkowitym wstrzymaniem" rozmów ze Stanami Zjednoczonymi. Teheran potwierdził też wystrzelenie rakiet i dronów w stronę amerykańskich obiektów wojskowych w Kuwejcie i Bahrajnie.
Idź do oryginalnego materiału