To były czasy! W 5. kolejce rundy rewanżowej I-ligi Stal Stalowa Wola pokonała przy Hutniczej…

5 miesięcy temu

To były piękne czasy! W 5. kolejce rundy rewanżowej I-ligi Stal Stalowa Wola pokonała przy Hutniczej GKS Katowice 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 33. minucie Tadeusz Krawiec.

Było to na wiosnę 2008 roku. Trenerem „Stalówki” był Władysław Łach, a zespół z Katowic prowadził Piotr Piekarczyk. Jedyna bramka tego meczu padła po uderzeniu Tadeusza Krawca, który zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Piłka po drodze odbiła się od nogi obrońcy „gieksy” Marcina Krysińskiego, następnie przelobowała bramkarza Jacka Gorczyce i wpadła do siatki.
Po przerwie przeważali gości. Świetnych okazji nie wykorzystali, Litwin Grażvydas Mikulenas i Hubert Jaromin. A nie wykorzystali, bo kapitalnie w bramce Stali spisywał się Tomasz Wietecha.

STAL STALOWA WOLA – GKS KATOWICE 1:0 (1:0)
1-0 Krawiec (33)
STAL: Wietecha – Wieprzęć, Ghéczy, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Uwakwe, Krawiec, Pałkus, Lipecki, Trela (89 Stręciwilk), Gęśla.