TO JUŻ JUTRO…

migranciwpolsce.pl 2 godzin temu


TO JUŻ JUTRO

Cała wspólnota Caritas spotka się w jednym miejscu – w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, by być ze sobą, modlić się wspólnie i wymieniać doświadczeniami!

Wydarzenie rozpoczniemy muzycznym akcentem w wykonaniu zespołu GGK Trio, następnie zaprosimy uczestników na warsztaty, podczas których będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i dobrymi praktykami, pokazując, jak konkretne działania zmieniają lokalne społeczności.

W trakcie pielgrzymki będzie także możliwość zwiedzania Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego – miejsca przypominającego o duchowym dziedzictwie i sile świadectwa wiary.

Centralnym punktem dnia będzie wspólna Eucharystia w Świątyni Opatrzności Bożej, której przewodniczyć będzie Abp. Adrian Galbas.

Na zakończenie wystąpi zespół TGD – jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki uwielbieniowej w Polsce.

My nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia!




Żródło materiału CARITAS POLSKA
Idź do oryginalnego materiału